Kevadvaheaeg

Kevadvaheaeg

Kevadvaheaeg toob endaga kaasa värskuse ja uue alguse tunde, tähistades talve lõppu ja kevade saabumist. Gümnaasiumi lõpuklassid valmistuvad sellel perioodil lähenevateks eksamiteks.

Vali õppeaasta

Algus:

22 aprill 2024

Lõpp

28 aprill 2024

Kestvus:

1 nädal (7 päeva)

Lisa kalendrisse +

Algus:

14 aprill 2025

Lõpp:

20 aprill 2025

Kestvus:

1 nädal (7 päeva)

Lisa kalendrisse +

Algus:

13 aprill 2026

Lõpp:

19 aprill 2026

Kestvus:

1 nädal (7 päeva)

Lisa kalendrisse +
* Kuupäevad võivad erineda sõltuvalt koolist

Kevadvaheaeg 2024 kestab 1 nädal, algab 22. aprillil 2024 ja lõppeb 28. aprillil 2024. See on järjekorras neljas ning ühtlasi ka eelviimane koolivaheaeg, mis toimub pärast talvevaheaega ja enne kauaoodatud suvevaheaega.

Kevadvaheaja tegevused

Kevadvaheaja veetmine lastega pakub suurepärast võimalust ühiseks ajaveetmiseks ja uute mälestuste loomiseks. Siin on kolm tegevust, mida saate koos ette võtta, et muuta vaheaeg lõbusaks ning harivaks:

🌻 Aiandus - Alustage koos lastega väikest aiaprojekti. See võib olla mõne lille või lihtsasti kasvatatava köögivilja istutamine. Aiandus õpetab lastele taimede kasvu, kannatlikkust ja vastutust.

🛖 Külastus muuseumi või teaduskeskustesse - Paljud muuseumid ja teaduskeskused pakuvad kevadvaheajal eriprogramme lastele. See on suurepärane võimalus õppida midagi uut ajaloost, teadusest või kunstist lõbusal ja interaktiivsel viisil.

🚶 Loodusmatk - Valige mõni lihtsam või keerukam matkarada. Matka ajal saate teha peatusi, et vaadelda taimi, putukaid ja loomi, mis teel ette tulevad. See on suurepärane viis õpetada lastele looduse tähtsust ja mitmekesisust.

Liitu meie uudiskirjaga!

Ja saa parimad koolivaheaja pakkumised oma meilile! 📩

Aitäh, saadame sulle parimad koolivaheaja pakkumised juba varsti! ⚡️
Midagi läks valesti - palun proovi uuesti!
taim koolivaheajad.eeraamat koolivaheajad.ee