Privaatsuspoliitika

Koolivaheajad.ee kasutab oma veebilehel küpsiseid (cookies). Küpsised on väikesed failid, mis laaditakse alla kasutaja seadmele võrgulehtede poolt, mida veebilehe kasutaja külastab. Küpsiste kasutamise eesmärk on eristada kasutajat veebilehte külastavatest teistest isikutest ning suurendada läbi saadud informatsiooni veebilehe koolivaheajad.ee kasutusmugavust.

Küpsise abil salvestatakse info kasutaja IP, veebilehitseja tüübi ning versiooni, Koolivaheajad.ee külastamise aja ja kestuse kohta, kasutaja eelistuste ja huvide kohta, jms.

Koolivaheajad.ee veebilehel kasutatavad küpsised või küpsised, mida kasutavad meie poolt kasutatavad kolmandad osapooled.

Koolivaheajad.ee veebilehel kasutatavad küpsised:
Tehnilised ja funktsionaalsed küpsised – võimaldavad külastajatel veebilehte kasutada ning muuta selle kasutamine mugavamaks.

Analüütilised küpsised
– aitavad meil pidada statistikat veebilehe kasutatavuse ja külastatavuse kohta ning analüüsida veebikülastajate käitumist lehel. Koolivaheajad.ee kasutab saadud teavet veebilehe teenuste igakülgseks parandamiseks ja täiendamiseks.

Kommertsliku eesmärgiga küpsised – kasutame neid Teile reklaami esitamiseks ja suunamiseks Koolivaheajad.ee veebilehel ja ka teistel Teie poolt külastatavatel veebilehtedel (eelkõige nt Facebook ja Google), eesmärgiga, et Koolivaheajad.ee külastajad näeksid just neid huvitava sisuga reklaame.

Koolivaheajad.ee veebilehel kasutavad küpsiseid ka välised ehk teised veebiteenuste pakkujaid, nagu Facebook, Inc., Google Inc.

Kui Te ei soovi, et küpsiseid salvestatakse Teie arvutisse, siis saate need blokeerida oma veebilehitseja sätetes.

Juhime Teie tähelepanu, et Koolivaheajad.ee veebilehe külastamine on võimalik ka küpsiste kasutamist keelates, võib siiski juhtuda, et teatud teenused või saidi teatud osad ei tööta ootuspäraselt. Küpsistest keeldumine võib piirata Koolivaheajad.ee veebilehe kasutamisvõimalusi.

Tähele tuleb ka panna, et Koolivaheajad.ee veebileht sisaldab ka linke teistele veebilehtedele ning Koolivaheajad.ee ei vastuta andmete jagamise eest teistel veebilehtedel ega teiste veebilehtede privaatsuspoliitika eest.

Liitu meie uudiskirjaga!

Ja saa parimad koolivaheaja pakkumised oma meilile! 📩

Aitäh, saadame sulle parimad koolivaheaja pakkumised juba varsti! ⚡️
Midagi läks valesti - palun proovi uuesti!
taim koolivaheajad.eeraamat koolivaheajad.ee