Suvevaheaeg

Suvevaheaeg

Aasta oodatuim koolivaheaeg, kui möödas on pingeline eksamiperiood ning kogu koolipere saab minna pikale suvisele puhkusele.

Vali õppeaasta

Algus:

13 juuni 2024

Lõpp

31 august 2024

Kestvus:

2,5 kuud (80 päeva)

Lisa kalendrisse +

Algus:

10 juuni 2025

Lõpp:

31 august 2025

Kestvus:

2,5 kuud (83 päeva)

Lisa kalendrisse +

Algus:

17 juuni 2026

Lõpp:

31 august 2026

Kestvus:

3 kuud (86 päeva)

Lisa kalendrisse +
* Kuupäevad võivad erineda sõltuvalt koolist

Suvevaheaeg 2024 kestab 2 ja pool kuud, algab 13. juunil 2024 ja lõppeb 31. augustil 2024. See on järjekorras viies, ehk viimane koolivaheaeg, mis toimub pärast kevadvaheaega.

Suvevaheaja tegevused

Suvevaheaeg on suurepärane aeg võtta ette mõni pikem reis kodumaal või minna avastama välismaad. Siin on mõned näited kohtadest, mida külastada, ja tegevustest, mida teha.

🏊‍♂️ Avastage Eesti veekogusid - Parim viis ennast kuumal suvepäeval jahutada on loomulikult ujuma minnes. Külastage näiteks mõnda Eesti järve või jõge, kus varem pole käinud. Pikemal reisil broneerige ka majutuskoht, et uue piirkonnaga rohkem tutvuda.

🛖 Kultuurifestivalid: Osalege suvistel kultuurifestivalidel, näiteks Viljandi Folk. Need festivalid pakuvad tihti muusikat, tantsu, käsitööd ja toitu erinevatest kultuuridest, pakkudes põnevat ja harivat kogemust kogu perele.

🌍 Avastage maailma - Pikk suvepuhkus annab võimaluse sõita perega ka kaugemale kui Eesti. Avastage näiteks Vahemeremaid, eksootilist Aasiat või mõnda suuremat Euroopa linna.

Liitu meie uudiskirjaga!

Ja saa parimad koolivaheaja pakkumised oma meilile! 📩

Aitäh, saadame sulle parimad koolivaheaja pakkumised juba varsti! ⚡️
Midagi läks valesti - palun proovi uuesti!
taim koolivaheajad.eeraamat koolivaheajad.ee